Atatürk Köşesi Tasarımı

               Bölüm koridorumuzda Atatürk Köşesi oluşturmak istedik ve gördük ki hazır tasarımlar için reklamcılar çok para istiyorlar. Böylelikle iş başa düştü, internette bulduğumuz Atatürk resimlerini Fireworks programıyla düzenledik. 1881-1938 arasını kronolojik olarak film şeridi gibi çevreleyen, orta kısımda Bayrağımızın üzerinde okulumuzun bilgilerini, Atatürk ilkelerini, Atatürk’ün eğitim ile alakalı bir sözünü barındıran bir tasarım yaptık. Tasarımın ebatları piksel olarak 3402 x 1984, cm olarak 120 x 70 ‘tir. Bir reklamcıda tasarımın etiket üzerine baskısını 10 TL’ye aldık ve ince bir kontraplak üzerine yapıştırdıktan sonra bölüm koridorumuza astık.   Aşağıda tasarımın .jpg formatlısı görülmektedir. İsteyen arkadaşlar sitenin iletişim kısmından irtibata geçerlerse .png formatını gönderebilirim. (Fazla yer kapladığı için .png siteye koymadım)

, , ,

Bu yazı için 86 yorum var

 1. kardeşim emeğine eline sağlık çok harika bir Atatürk köşesi tasarlamışsın.Çok beğendim.mümkünse eğer yapmış olduğun tasarımı okulumuzda bizde kullanmak isteriz.e-mail adresime dökümanları gönderebilirsen çok seviniriz…

 2. Kardeşim Sinop’tan hayırlı akşamlar. oluşturduğun ATATÜRK KÖŞESİ gerçekten çok güzel olmuş. tasarımını okulumda kullanmak istiyorum. Gönderirsen çok teşekkür ederim.

 3. Akif hocam merhaba,
  Calışmanız gayet güzel.Tasarımı bana da mail olarak gönderirseniz cok sevinirim.

 4. Merhaba elinize sağlık çok güzel olmuş. Lütfen dökümanları, sınıfımda kullanmak üzere bana da gönderir misiniz? Saygılar..

 5. hocam herkes gibi ben de çok beğendim tasarımınızı.bana da yollayabiliirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

 6. hocam az önce mesaj attım ama internet bağlantımda sorun oluştu gelmemiş olabilir. tasarımınızı bana da yollayabilirseniz çok sevinirim hocam.bi d arımda okul adı kısmında değişiklik yapılabiliyor mu acaba.teşekkürler iyi çalışmalar…

 7. Hocam tasarımlarınız güzel olmuş afiş tasarımları ve flash örneklerinizi alabilirmiyim.İyi Çalışmalar

 8. Hocam Çok Güzel Olmuş.Elinize Emeğinize Sağlık.Banada Gönderebilirmisiniz.engin_yigit_@hotmail.com

 9. Akif Hocam Çalışmanın Coreli Varmı Acaba Kendi Okulumuzun Adını Yazmak İstiyoruz Burada Aksaray 75.Yıl EML Yazıyo Onu Değiştiremiyoruz

  1. Tüm arkadaşlara çalışma gönderilmiştir. Çalışma png uzantılıdır, fireworks programı ile üzerinde istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

 10. Oluşturduğun ATATÜRK KÖŞESİ gerçekten çok güzel olmuş. tasarımını kızımın okulunda kullanmak istiyorum. Gönderirsen çok teşekkür ederim. Ellerinize ve emeğinize sağlık.
  Engin GİRGİN

 11. Selamlar,
  Yaptığınız Atatürk köşesinin bir benzerini yapmak için
  birkaç film karesi hazırlamıştık. Sizin hazırladığınızı görünce açıkçası bizimki bunun gibi güzel olmaz herhalde dedik. Bana da gönderirseniz sevinirim. Kolaylıklar dilerim.

 12. Merhaba,
  Çok güzel bir çalışma olmuş.
  Okulumda kullanmak üzere e-posta adresime ilgili dökümanları gönderirseniz sevinirim.
  Teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 13. Tebrik ederim çok güzel bir çalışma olmuş. Uzun zamandır okulum için bende araştırma yapıyordum. Bankada gondereblilir misiniz hocam? Teşekkürler. Kolay gelsin.

 14. Ögretmenim emeğinize sağlık. .bizde okulumuza Atatürk köşesi yapmak istiyoruz fakat yüksek çözünürlüklü fotoğraf konusunda sıkıntı yaşıyoruz. .çalışma gerçekten çok güzel olmuş. .bize de yollarsanız seviniriz hocam…

 15. Hocam yaptiginiz çalışmayı cok begendik emeğinize sağlık dökümanları mail gönderirseniz bizde okulumuzda kullanmak isteriz

 16. hocam emegınıze saglık cok guzel olmus bende okulumda kullanmak ısterim bana da gönderirseniz sevinirim

 17. Merhabalar hocam çalışmanız çok güzel olmuş rica etsem tasarımı mail adresime gönderirmisiniz simdiden teşekkürler.Saygılar.

 18. Hocam emeğinize sağlık çok güzel olmuş bende atatürk köşesi arıyordum. Adresi yolluyorum bende sınıfımda sizin tasarımınızı kullanmak isterim.

 19. Hocam çalışmanızı yeni gördüm… biz de buna benzer bir çalışma istiyoruz ama nasıl yapacağımız konusunda problem yaşıyoruz… çevresi aynı sizinki gibi ortasına da ataurkun unsco tanımını koymak istiyoruz… hikayesi ile birlikte nasıl yapacağımız konusunda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler…

  1. Hocam isterseniz png dosyasını göndereyim, düzenleme konusunda bilginiz yoksa bana bilgilerinizi gönderin ben ayarlayıp göndereyim size.

 20. emeğinize sağlık. bende sınıfıma asmak için böyle bir çalışma yapmayı düşünmüştüm. sizinkini görünce çok beğendim. bana da gönderirseniz çok sevinirim. tesekkürler.

 21. merhaba hocam tasarımınız çok güzel olmuş gerçekten bende sınıfımda kullanmak isterim rica etsem gönderebilir misiniz şimdiden teşekkürler..

  1. Mail adresinize dosyayı gönderdim hocam, umarım işinize yarar. İyi çalışmalar..

 22. Hocam emeğinize sağlık, ben de alabilir miyim tasarımınız çok hoşuma gitti. Şimdiden teşekkürl ederim.

 23. Hocam ellerinize kollarınıza sağlık. Mümkünse bende yararlanabilir miyim bu paylaşımdan. Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum.

 24. Hocam ellerinize kollarınıza sağlık. Mümkünse bende yararlanabilir miyim bu çalışmadan. Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum.

 25. Çok güzel bir çalışma olmuş. Mümkünse bana da gönderirseniz sevinirim hocam.
  Teşekkürler şimdiden.

 26. merhaba hocam çok güzel olmuş tasarımınız.sınıfımda kullanmak için rica etsem bana gönderebilir misiniz?

  1. Mail adreslerinize dosyayı gönderdim sayın hocalarım. Bazen geri dönüşlerim birkaç gün geç olabiliyor, kusura bakmayın lütfen.

 27. Merhabalar hocam çalışmanız çok güzel olmuş. Rica etsem tasarımı mail adresime gönderir misiniz? Şimdiden teşekkürler.Saygılar.

 28. Ellerinize sağlık,şayet mümkünse bana da göndermenizi çsterim.Çok güzel olmuş.SAYGILAR…

 29. Emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuş çalışmanız. Rica etsem bana da gönderir misiniz.

 30. Merhabalar Hocam,
  Ellerinize ve emeğinize sağlık, çok güzel olmuş.
  Rica etsem kendi sınıfım için de mail adresime gönderebilir misiniz?
  Şimdiden teşekkürler…

 31. Elinize sağlık hocam çok güzel bir çalışma olmuş. rica etsem banada gönderebilir misiniz?

 32. Öğretmenim merhabalar. Çalışmanız çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Rica etsem bize de gönderebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 33. merhaba, tasarımınız çok güzel. emeğinize sağlık. sınıfım için bana da gönderir misiniz?

 34. Rica etsem hocam bizede gönderebilir misiniz bu tasarımı okulumuza yapmak isteriz böyle sahane bir şey

 35. Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş.Mümkünse bana da gönderebilir misiniz?.Ayrıca boyutlarda düzenleme yapabilir miyiz?

 36. aRİF bEY ÇOK GÜZEL BİE ÇAILŞMA OLMUŞ.BİZDE OKULUMUZDA YARARLANABİLİRMİYİZ. tASARIMIN ÜZERİNDE OKUL İSMİNİ DEĞİŞTİREREK KULLANABİLİYORSAK BANADA MAİL ATARSANIZ SEVİNİRİM.İYİ GÜNLER

 37. MERHABALAR.BU ÇALIŞMAYI ÇOK BEĞENDİM.ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK.NASIL ÇIKARABİLİRİM ?

 38. Hocam çok güzel olmuş, emeğinize sağlık, görselleri göndermeniz mümkün acaba
  Cevapla

 39. Hocam,tasarımınız çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık. Üzerinde düzenleme yapabileceğim bir kopyasını da bana gönderir misiniz?

 40. Merhaba emeğinize sağlık çok güzel olmuş cumhuriyet bayramınız kutlu olsun ??
  Kızım anaokuluna gidiyor ve ödevimiz Atatürk afişi hazırlamak rica etsem bize de gönderebilir misiniz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir